Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

LAIKMEČIO IŠŠŪKIAI

Publikuota 2017-03-14

Seniai norėjome atnaujinti puslapio informaciją, bet laikas taip greitai bėga, įvykiai sukasi taip sparčiai ir jų nemažėja. Viskas keičiasi: laikmetis, gyvenimas, žmonės, net ir Bažnyčia. Su Popiežiaus Pranciškaus atėjimu jau įvyko ir vyksta didžiuliai pasikeitimai.

 

Jei Dievas bus palankus, priešakyje mūsų vėl laukia susitikimai Vatikane, dialogai su kitų ordinų atstovais.

 

Šiandien pasaulis atsidūrė didžiulėje civilizacijų, finansinių, ekonominių, socialinių ir politinių reiškinių krizėje. Akivaizdžiai plintant satanizmo apraiškoms (pav. neseniai vykusi naujojo grandiozinio tunelio po Alpėmis atidarymo ceremonija), persisotinę „šių dienų gėrybių“ ir jų pasekmių (ligos, priklausomybės, karai ir t.t.), žmonės ilgisi dvasingumo ir amžinųjų vertybių. Ilgai buvo kėsinamasi į žmogaus išorinį pasaulį, o dabar jau imtasi valdyti žmogaus smegenis ir dvasią. Todėl daugelis žmonių įvairiomis prieinamomis formomis pasirenka tikėjimą.  

 

Dvasingumas – tai pasiaukojimas ir ryžtas ginant savo įsitikinimus – visados vienijo širdis ir protus. Pažinti save ir pasaulį nėra paprasta. Jei anksčiau buvo tik „solis sacerdotubus“, tai šiandien internetas atvėrė neribotas galimybes pažinimui. Reikia gilintis, studijuoti ir atsirinkti svarbiausią. Kelių tam begalė. Pradėti galima nuo Šventojo Rašto studijų (pav. Jį studijuojant, neseniai NASA vienos iš ŠR pranašysčių dėka užpatentavo Marso visureigio valdymo technologiją. Žr. Erikas fon Denikenas). Galima sekti ir gilintis į krikščioniškų ordinų istoriją. Tamplierių ordino istorija – ne išimtis.