Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

2012. TELYDI MUS DIEVAS

Publikuota 2012-11-14

Lietuvos Šv. Kazimiero tamplierių ordino didysis prioratas – jau faktas. Būti istorinio katalikų karinio vienuolių ordino dalimi – didelė garbė ir dar didesnė atsakomybė.

Dievo vedami prieš  metus sąmoningai ėmėmės nelengvos misijos. Atrodė viskas beveik aišku: ką darysime, kuo vadovausimės, ko sieksime. O siekiai gražūs ir geri. Juo labiau, kad tuos procesus matome ir daugelyje kitų šalių.  Jausdamas kasdien vis didėjantį pavojų, krikščioniškais pasaulis vis labiau bunda, juda, vienija jėgas. Pats laikas... Kasdien atsiranda vis naujų iššūkių.

Taip atrodė prieš metus...

Nematoma Dievo valia vedami turėjome išskirtinę galimybę apsilankyti švenčiausiose katalikiško pasaulio vietose, bendrauti su išskirtiniais žmonėmis, savo gyvenimus pašventusius aukščiausiems tikslams. Dievo valia vedami patyrėme Švento Sosto atvertas duris, lankėmės neįtikėtose vietose, bendravome su aukščiausiais Vatikano asmenimis ir jų buvome priimti ir palaiminti. Štai ir Jeruzalė, atrodo,  jau nebe toli... jau greitai... ogi ir ten apsilankėme.

Nesikartosime ir nenagrinėsime šiame internetiniame puslapyje garsios ir prieštaringos tamplierių ordino istorijos momentų. Šiais laikais visa tai lengvai prieinama kiekvienam besidominčiam. Ką galima pasakyti ir taip žinoma ar  sužinoma, o ko negalima, to ir nepasakysim. Laikai pasikeitė, tačiau ordino tradicija tvirta – priesaika, drausmė visus mus įpareigoja.