Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

LAIKMEČIO IŠŠŪKIAI

Publikuota 2017-03-14

Seniai norėjome atnaujinti puslapio informaciją, bet laikas taip greitai bėga, įvykiai sukasi taip sparčiai ir jų nemažėja. Viskas keičiasi: laikmetis, gyvenimas, žmonės, net ir Bažnyčia. Su Popiežiaus Pranciškaus atėjimu jau įvyko ir vyksta didžiuliai pasikeitimai.

 

Jei Dievas bus palankus, priešakyje mūsų vėl laukia susitikimai Vatikane, dialogai su kitų ordinų atstovais.

 

Šiandien pasaulis atsidūrė didžiulėje civilizacijų, finansinių, ekonominių, socialinių ir politinių reiškinių krizėje. Akivaizdžiai plintant satanizmo apraiškoms (pav. neseniai vykusi naujojo grandiozinio tunelio po Alpėmis atidarymo ceremonija), persisotinę „šių dienų gėrybių“ ir jų pasekmių (ligos, priklausomybės, karai ir t.t.), žmonės ilgisi dvasingumo ir amžinųjų vertybių. Ilgai buvo kėsinamasi į žmogaus išorinį pasaulį, o dabar jau imtasi valdyti žmogaus smegenis ir dvasią. Todėl daugelis žmonių įvairiomis prieinamomis formomis pasirenka tikėjimą.  

 

Dvasingumas – tai pasiaukojimas ir ryžtas ginant savo įsitikinimus – visados vienijo širdis ir protus. Pažinti save ir pasaulį nėra paprasta. Jei anksčiau buvo tik „solis sacerdotubus“, tai šiandien internetas atvėrė neribotas galimybes pažinimui. Reikia gilintis, studijuoti ir atsirinkti svarbiausią. Kelių tam begalė. Pradėti galima nuo Šventojo Rašto studijų (pav. Jį studijuojant, neseniai NASA vienos iš ŠR pranašysčių dėka užpatentavo Marso visureigio valdymo technologiją. Žr. Erikas fon Denikenas). Galima sekti ir gilintis į krikščioniškų ordinų istoriją. Tamplierių ordino istorija – ne išimtis.

 

Skaityti daugiau »

2013. PRASKLEISKIME UŽSKLANDAS

Publikuota 2013-11-25

2013. PRASKLEISKIME UŽSKLANDAS

Žmogaus gyvenimas sparčiai žengia pirmyn, kai tuo pačiu metu bažnyčios ir įvairių panašių senų tradicinių organizacijų, tokių, kaip ir tamplierių ordinas, gyvenimas juda ypatingai lėtai ir bet kokie esminiai pasikeitimai yra be galo sudėtingas procesas.

Esame tik keturi metai senojo tradicinio tamplierių ordino veikloje. Kuo toliau, tuo daugiau klausimų kyla, o atsakymus rasti ypatingai sunku, o kartais dėl suprantamų priežasčių ir neįmanoma. O klausimai tokie, kurie daugelius mums visiems suprantamus nusistovėjusius dalykus verčia aukštyn kojomis ir mus pačius verčia pažiūrėti į šiuos įprastus dalykus kitomis akimis ir iš visiškai kitų pozicijų. Šie klausimai mus skatina gilesnėm studijom, tikslinėms kelionėms bei galimai išsamesniam pažinimui.

Skaityti daugiau »

SIMBOLINĖ MISIJA

Publikuota 2012-11-14

2012 metais Lietuvos Šv.Kazimiero tamplierių ordino didžiojo priorato atstovai kartu su Lietuvos pranciškonais ir grupe maldininkų dalyvavo piligriminėje kelionėje po Šventas vietas Izraelyje.

Skaityti daugiau »

2012. TELYDI MUS DIEVAS

Publikuota 2012-11-14

Lietuvos Šv. Kazimiero tamplierių ordino didysis prioratas – jau faktas. Būti istorinio katalikų karinio vienuolių ordino dalimi – didelė garbė ir dar didesnė atsakomybė.

Dievo vedami prieš  metus sąmoningai ėmėmės nelengvos misijos. Atrodė viskas beveik aišku: ką darysime, kuo vadovausimės, ko sieksime. O siekiai gražūs ir geri. Juo labiau, kad tuos procesus matome ir daugelyje kitų šalių.  Jausdamas kasdien vis didėjantį pavojų, krikščioniškais pasaulis vis labiau bunda, juda, vienija jėgas. Pats laikas... Kasdien atsiranda vis naujų iššūkių.

Taip atrodė prieš metus...

Skaityti daugiau »